Autoryzowany integrator NVIDIA · AMD · Intel · Dostawa 24 h w PL · +48 12 307 02 00
Kluczowe parametry Pełna specyfikacja →
Szerokość produktu
304.8 mm
Głębokość produktu
243.8 mm
Architektura procesora
AMD
Przeznaczenie
PC
Kanały wyjścia audio
7.1 kan.
Kolor produktu
Czarny
MSI · SKU MAG B650 TOMAHAWK WIFI

Płyta główna MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI

MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI - Płyta główna - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów)

Cena na zapytanie przygotujemy wycenę w 24 h
Na zapytanie · potwierdzimy termin w 24 h
Dostawa 24 h DPD/UPS Test inżyniera przed wysyłką Faktura VAT · B2B

Specyfikacja techniczna

Waga i rozmiary
Szerokość produktu304.8 mm
Głębokość produktu243.8 mm
Cechy
Architektura procesoraAMD
PrzeznaczeniePC
Kanały wyjścia audio7.1 kan.
Konstrukcja
Kolor produktuCzarny
Format płyty głównejATX
Sieć
Przewodowa sieć LANTak
Wi-FiTak
Rodzaj interfejsu Ethernet2.5 Gigabit Ethernet
Bluetooth5.2
Standardy Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Kontroler LANRealtek RTL8125B
Porty i interfejsy
Ilość portów Ethernet1
Ilość portów HDMI1
Ilość portów USB2
Ilość złączy SATA III6
Wersja HDMI2.1
MikrofonTak
Wydajność
Układ płyty głównejAMD B650
Obsługiwane gniazda procesoraGniazdo AM5
Procesor
ProcesorAMD Ryzen 7000 Series
ProducentAMD
GniazdoGniazdo AM5
Pamięć
Maksymalna pojemność pamięci128 TB
Obsługiwane rodzaje pamięciDDR5-SDRAM
Ilość gniazd pamięci4
Obsługiwane prędkości zegara6000 MHz
Kompatybilność ECCNon-ECC
Wymagania systemowe
Obsługiwane systemy operacyjneWindows 11 x64
Wewnętrzne We/Wy
Gniazdo zasilania ATXTak
Złącze wentylatora procesoraTak
Złącze audio na przednim paneluTak
Złącze na panelu przednimTak
Sterowniki pamięci
Wspierane interfejsy dysków twardychM.2, SATA
Usługa RAIDTak
Poziomy RAID1
Audio
AudioRealtek ALC4080
Gniazda rozszerzeń
Liczba gniazd M.23

Opis

Płyty z serii MAG stojąc zawsze u boku graczy pomogą im w honorowej walce na wirtualnym polu bitwy. Dzięki dodatkowym elementom, które zainspirowane zostały militarną stylistyką, ta linia gamingowych produktów odrodziła się jako symbol solidnej jakości i wyjątkowej trwałości.

Podobne produkty