Autoryzowany integrator NVIDIA · AMD · Intel · Dostawa 24 h w PL · +48 12 307 02 00
Kluczowe parametry Pełna specyfikacja →
Waga produktu
9.22 g
Szerokość produktu
305 mm
Głębokość produktu
265 mm
Kanały wyjścia audio
7.1 kan.
Architektura procesora
AMD
Ostrzeżenia
Nie demontować, aby uniknąć uszkodzenia...
ASUS · SKU ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI

Płyta główna ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming WiFi - Płyta główna - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - Dźwięk HD (7.1-kanałowy)

Cena na zapytanie przygotujemy wycenę w 24 h
Na zapytanie · potwierdzimy termin w 24 h
Dostawa 24 h DPD/UPS Test inżyniera przed wysyłką Faktura VAT · B2B

Specyfikacja techniczna

Waga i rozmiary
Waga produktu9.22 g
Szerokość produktu305 mm
Głębokość produktu265 mm
Cechy
Kanały wyjścia audio7.1 kan.
Architektura procesoraAMD
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
OstrzeżeniaNie demontować, aby uniknąć uszkodzenia wewnętrznych komponentów oraz utraty gwarancji.
Konstrukcja
Format płyty głównejATX
Dane opakowania
Szerokość opakowania280 mm
Wysokość opakowania71 mm
Sieć
Kontroler LANIntel I225-V
Wi-FiTak
BluetoothTak
Standardy Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Przewodowa sieć LANTak
Rodzaj interfejsu Ethernet2.5 Gigabit Ethernet
Porty i interfejsy
Złącza zasilania Peripheral (4-pin)1
MikrofonTak
Ilość złączy SATA III4
Ilość portów Ethernet1
Ilość portów USB2
Ilość DisplayPort1
Ilość portów HDMI1
Wydajność
Obsługiwane gniazda procesoraGniazdo AM5
Układ płyty głównejAMD B650
Procesor
GniazdoGniazdo AM5
ProducentAMD
ProcesorAMD Ryzen™ 7
Pamięć
Kompatybilność ECCECC lub Non-ECC
Pamięć niebuforowanaTak
Maksymalna pojemność pamięci128 TB
Typ slotów pamięciDIMM
Ilość gniazd pamięci4
Obsługiwane prędkości zegara6000 MHz
Obsługiwane rodzaje pamięciHDD & SSD
Obsługa kanałów pamięciDwukanałowy
Zawartość opakowania
PrzewodySATA
Wymagania systemowe
Obsługiwane systemy operacyjneWindows 11 x64
Wewnętrzne We/Wy
Złącze audio na przednim paneluTak
Ilość gniazd COM1
LED RGBTak
Liczba złączy wentylatorów4
Gniazdo zasilania ATXTak
Złącze zasilacza EPS (8-pin)Tak
Złącze wentylatora procesoraTak
Grafika
Obsługa przetwarzania równoległegoNieobsługiwany
Sterowniki pamięci
Poziomy RAID0
Usługa RAIDTak
Wspierane interfejsy dysków twardychM.2, SATA III
Audio
AudioRealtek ALC4080
Gniazda rozszerzeń
Gniazda PCI Express x161
Liczba gniazd M.23
BIOS
Typ BIOSUEFI AMI

Opis

Ta wredna maszyna jest sercem Twojego kolejnego hot roda. Dzięki oszałamiającej szybkości PCIe 5.0 i Wi-Fi 6E, solidnemu chłodzeniu z wbudowanych radiatorów i zaawansowanej konstrukcji zasilania zaprojektowanej dla procesorów Ryzen, ROG Strix B650E-F pozostawia konkurencję w kurzu.

Podobne produkty